Usługi

Z wizytą w pizzerii w Bydgoszczy

Większość mężczyzn nie przejawia szczególnych chęci jeśli chodzi o aktywne spędzanie czasu wolnego. Miałam już trzech mężów, więc wiem co mówię. Każdy jeden zachowywał się podobnie. Mam wrażenie, że mężczyźni żyją tylko od jednego meczu do drugiego. Starczy pilot od telewizora, koledzy i wygodna kanapa. Oczywiście nie można zapomnieć o przekąskach…

Z pizzerią w Bydgoszczy za pan brat

bydgoszcz pizzeriaCo podać głodnemu facetowi do jedzenia? Tak naprawdę odpowiedź nie jest prosta. Jedno jest pewne – mecz to świętość. Nie można wtedy przeszkadzać. zaszywam się wówczas w kuchni i szykuję coś na ząb. Szykując coś dla jednej osoby – można mówić o uśmiechu losu. Ani to skomplikowane, a tym bardziej czasochłonne. Problem pojawia się gdy w domu pojawia się kilku przedstawicieli męskiego rodu. Czym nakarmić głodnych wojowników? Jak zwykle z pomocą przychodzi mi Internet. Wystarczy wpisać frazę: Bydgoszcz pizzeria. Pojawi się wtedy cala strona z wynikami. Trzeba wybrać jakiś link i zaznajomić się z ofertą (większość pizzerii posiada takową na stronach www), po czym przejść się osobiście po pizzę i gotowe. Chyba  nie muszę dodawać, że zwykle biorę kilka pudełek. Z biegiem czasu stałam się nawet znana w tym lokalu. Sądzę, że zasłużyłam na kartę stałego klienta. W ten sposób oszczędzam czas. Trzeba tylko wyjść z domu i mieć pewne rozeznanie w gustach smakowych panów. Dodam tylko, że hitem jest wersja z papryczkami chili i sosem barbecue. Dla mnie za ostra, dla moich gości – idealna. W razie czego można na miejscu uzyskać pomoc – pracownicy są zorientowani w temacie. O pizzy wiedzą chyba wszystko.   O sosach także. Osobiście nie zdawałam sobie sprawy, jak smakuje większość z nich.

Nie raz miałam możliwość przekonania się o tym na żywo. Dobrze , że takie miejsce istnieje i to całkiem niedaleko. Oszczędzam czas i energię, a panowie są zawsze zadowoleni. I co najważniejsze – najedzeni. Nasłuchałam się już sporo pochwał na temat zawartości pudełek, które tak ochoczo im przynoszę.