Usługi

Wyprawiłam urodziny z atrakcjami córce

Moja córka chodzi do szkoły i poprosiła mnie żebym wyprawiła dla niej i jej znajomych urodziny w sali zabaw. Marta już kilka razy była zapraszana na urodziny do różnych osób i z każdej imprezy wracała bardzo zadowolona. Porozmawiałam z mężem i zdecydowaliśmy się na sfinansowanie jej takich urodzin.

Organizuję urodziny dla córki

organizacja urodzin dla dzieci bydgoszczPrzygotowania do urodzin zaczęłam od znalezienia odpowiedniej sali zabaw, która zapewniała bezpieczeństwo dla dzieci a także różne atrakcje, z których chętnie by korzystały. W okolicy znalazłam małą salę zabaw, która mi się spodobała. Była kameralna. Można było w niej organizować urodziny na dwadzieścia osób. Sprzęty, które się w niej znajdowały były nowe i spełniały wszystkie wymagania. Posiadały odpowiednie certyfikaty, które zapewniały bezpieczeństwo. To było dla mnie najważniejsze. Właścicielka sali zrobiła na mnie dobre wrażenie. Powiedziałam jakie urodziny mnie interesują a ona mi podpowiedziała co mogłaby mojej córce zapewnić.Organizacja urodzin dla dzieci bydgoszcz jest prostą sprawą. Liczyłam się z większym zamieszaniem ale właścicielka wszystko wzięła na siebie. Dostałam od niej zaproszenia, które córka wypisać i porozdawać swoim koleżankom i kolegom. Tort, owoce i inne ciasteczka a także balony i atrakcje będą zagwarantowane przez właścicielkę sali, w której zdecydowałam się wyprawić urodziny. Koszty nie są wygórowane. Organizując urodziny w domu nie mogłabym zaprosić dużej ilości osób a także musiałabym się liczyć ze sporym zamieszaniem i bałaganem.

Córka była zachwycona swoją urodzinowa imprezą. Jej koleżanki i koledzy także wychodzili bardzo zadowoleni. Cieszę się, że udało nam się spełnić marzenia nasze córki. Dostała sporo nowych zabawek ale dla niej liczył się sam fakt, że mogła spędzić czas ze swoimi znajomymi.