Usługi

Teściowa u dobrej wróżki

dobra wróżka

Moja teściowa jest dość niekonwencjonalną osobą. W sumie bardzo różni się od mojej mamy dlatego też może na początku gdy ją tylko poznałam byłam bardzo ostrożna. Było mi tak naprawdę ciężko wiele rzeczy zrozumieć, które ona lubiła. Naprawdę potrzebowałyśmy dużo czasu by ona mogła mnie zaakceptować i tak samo ja potrzebowałam dość dużo czasu by zaakceptować ją.

Dobra wróżka jest lepsza od psychologa

dobra wróżkaPo prostu po jakimś czasie stwierdziłam, że muszę zaakceptować ją taką jaka jest. Przecież nie mam wpływu na to jak się zachowuje i co robi. a, że jest tak inna od mojej mamy wcale przecież nie znaczy, że jest gorsza. Zresztą przecież urodziła i uważam, ze bardzo dobrze wychowała swojego syna. Teściowa od wielu lat chodziła do wróżek i jasnowidzów. W sumie tego właśnie jej podejścia do życia nigdy nie rozumiałam. W sumie teściowa odwiedziła już chyba wszystkie wróżki w Warszawie a wcale nie jest ich mało. Teściowa twierdzi, że wróżka do której chce się wracać to taka, która wzbudza duże zaufanie i pozwala nam się bardzo otworzyć. Teściowa twierdzi, że bezbłędna dobra wróżka – warszawa jest dużo lepsza od nawet najlepszego psychologa. Zresztą jedna dobra wróżka, do której teściowa chodzi od lat jest także dyplomowanym psychologiem. To znaczy wróżka ta od czasu gdy zdecydowała się na wróżenie odstawiła psychologię na boczny tor. Po prostu nauka z wróżeniem ma niewiele wspólnego. Jednak na pewno umiejętności psychologiczne sprawdzają, że jest jeszcze lepszą wróżką. Mnie dziwi to, że ktoś kto skończył studia wyższe zajmuje się wróżeniem.

Teściowa obiecała mi, że pewnego razu weźmie mnie na taką wizytę do niej i sama się przekonam jak to jest. No w sumie może i racja bo ciągle oceniałam coś czego tak naprawdę nie znałam. A przecież żeby móc wyrazić swoje zdanie na dany temat to trzeba wiedzieć o czym się mówi.