Usługi

Sklep lunderland z dobrym pożywieniem

 

Gdyby kiedyś ktoś mi powiedział, że większość wolnego czasu będę spędzała na opiece nad moimi zwierzętami, to nie uwierzyłabym. W dzieciństwie miałam jedynie myszki i chomiki, chociaż zawsze chciałam mieć psa. Jednak poznałam mężczyznę, który uwielbia zwierzęta i wprowadził się do mnie ze swoimi dwoma psami i kotami.

Zakupy dla moich zwierząt

lunderland sklepMyślałam, że kot i pies nie mogą żyć w zgodzie, jednak te zwierzaki wręcz się uwielbiały. Nawet przy jedzeniu na siebie nie mruczały, każdy miał swoją miskę. Raz w tygodniu odwiedzam lunderland sklep z pożywieniem dla zwierząt i tam się zaopatruję. Mój partner zawsze dobrze karmi swoje zwierzaki i uważa, że to obowiązek właściciela, by zadbać o odpowiednie odżywianie czworonogów. W tym sklepie, mimo, że mamy do niego trochę daleko, to uwielbiam kupować. Mają specjalną, naturalną karmę dla zwierząt. Ile to się słyszało wcześniej o szkodliwych karmach, które zawierały same odpadki i chemię, po której zwierzęta chorowały. Dlatego kładę ogromny nacisk na odpowiednią karmę, która z pewnością nie zaszkodzi żadnemu z moich maluchów. Ciekawą opcją w tym sklepie jest też możliwość wybierania ciasteczek dla zwierząt na wagę. Każdy może wybrać sobie takie, jakie mu pasują. Mają różne kształty i wielkości. Zawsze biorę im ciastka w kształcie kostek i serduszek, za którymi wprost przepadają. Wybieram im też różne zabawki, bo nasze koty uwielbiają gonić za mechanicznymi myszkami, a psy gryzą swoje piszczałki.

Odkąd w moim domu zagościły zwierzęta, czuję się o wiele lepiej. Zawsze fajnie jest popatrzeć jak się ze sobą bawią, a wieczorem przyjdą na kolano i chcą, żeby je przytulać. Będę dbała o to, aby niczego im nie brakowało i zastanawiam się, dlaczego wcześniej nie zdecydowałam się na żadne pieski, czy kotki.