Usługi

Projektowanie strony internetowej dla firmy oferującej wywóz gruzu

wywóz gruzu

Proces powstawania strony internetowej jest żmudny i długotrwały. Przekonałem si się o tym, jak robiłem stronę dla dużej firmy w Poznaniu. Firma posiadała wiele usług, głównie robót ciężkich, remontów, budowaniem dróg i wznoszeniem budynków mieszkalnych.

Wywóz gruzu na najwyższym poziomie

wywóz gruzuJedną z ich zewnętrznych usług, takich dodatkowych był wywóz gruzu, ponieważ w Poznaniu byli w tym najlepsi. Z drugiej strony, dla nich też to była korzyść, dlatego, że jak zrobili odbiór gruzu, to mogli go użyć do budowy. To domena najbardziej przedsiębiorczych ludzi. Nie dziwne, że ich cennik był bardzo niski, za ten wywóz gruzu Poznań. Starałem się na stronie właśnie oddać połączenie tych dwóch nurtów jakimi płynęli. Przede wszystkim dokładność i higieniczność. Wywóz gruzu zawsze kończył się tak, że nie pozostawał po nim nawet biały kurz. Zawsze wszystko do cna wyczyścili, a czasami nawet oblewali wodą teren, żeby całkowicie posprzątać. Cennik wykonałem na zasadzie hiperłączy do każdego zadania. Opisałem, że odbiór gruzu był zawsze na czas, rzetelnie wykonany i często w bardzo nietypowych porach, które firmie absolutnie w niczym nie przeszkadzały. Zależało mi na tym, aby poruszanie się po tej stronie dla użytkownika było tak szybkie jak wywóz gruzu wykonuje ta firma. Zdjęcia wykonałem nawet aby przyjrzeć się jak się ten wywóz gruzu dokonuje, jakie ciężarówki, jacy pracownicy do tej czynności postępują. Większość zdjęć na których był ten odbiór gruzu zaraz umieściłem w dziale galeria.

 

Oczywiście nieco poprawiłem w programie graficznym, ponieważ wywóz gruzu powinien cieszyć oko każdego! A w każdym razie tego, który ten wywóz gruzu potrzebuje najbardziej. W Poznaniu jest wiele świetnych firm, ale ta wygrywa wszystko. Od tego właściciela można się wiele nauczyć.