Usługi

Projekt nowego rodzaju placu zabaw

Czasem zdarza się, że jedna osoba kompletnie zmienia nam obraz otaczającego nas świata. Tak było w przypadku naszej firmy – praktycznie od zawsze produkowaliśmy place zabaw zgodnie z jednym i tym samym zamysłem. Nowy projektant zmienił jednak wszystko.

Nowy projektant u producenta placów zabaw

place zabaw - producentZatrudnienie go było pomysłem szefa. Do tej pory produkowaliśmy wszystko zgodnie z jednym i tym samym schematem. Powszechne nastawienie było takie, że skoro się to sprzedawało i klienci byli zadowoleni, to po co mieliśmy cokolwiek zmieniać. Okazało się jednak, że jeśli zmienimy nieco sposób w jaki produkujemy nasze place zabaw, możemy zyskać miano prawdziwych innowatorów. Na to właśnie liczył szef zatrudniając osobę, o której nie słyszał nikt inny, by zaprojektowała dla nas nowe rodzaje placów zabaw. Choć początkowo pracownicy nie pałali optymizmem, okazało się, że nowy projektant faktycznie zna się na rzeczy. Jego projekty nie tylko wydawały się być lepsze z punktu widzenia potencjalnych odbiorów, ale dodatkowo były znacznie tańsze jeśli chodzi o ich produkcję. Szef widząc te projekty nie zastanawiał się nawet przez moment. Nim się obejrzałem, produkowaliśmy już zupełnie coś innego niż wcześniej. Nowa kampania zachęcała do kupowania placów od nas, ponieważ są tanie, rozbudowane i bezpieczne. Prawda jest taka, że różne są place zabaw – producent powinien wiedzieć, jakie jego produkt ma atuty. Nasz wygrywał z konkurencją pod większością względów. Nowy projektant naprawdę odwalił kawał dobrej roboty.

Szef widząc sukcesy wynikające z zatrudnienia projektanta z młodszego pokolenia, postanowił dać mu kolejne szanse. Ponieważ nie była to jego jedyna firma, nowy projektant zaczął pomagać mu również w prowadzeniu jego kolejnego przedsiębiorstwa. To również zakończyło się bardzo dobrze.