Usługi

Fotografia ślubna – moje działania w Toruniu

fotografia ślubna w Toruniu

Postanowiłam zostać fotografką. Tata nauczył mnie trochę robić zdjęcia. Właściwie od najmłodszych lat pokazywał mi tajniki tej sztuki. Byłam mu za to wdzięczna, że zaszczepił we mnie pasję.

Dlaczego zajmuję się fotografią ślubną w Toruniu?

fotografia ślubna w ToruniuNie miałam tego problemu, co inne dziewczęta, że tylko siedzą w domu i czekają aż ich chłopak wyrazi chęć wyjścia gdzieś z nimi. Nie chciałam być niczyją przylepką. Postanowiłam, że będzie ze mnie fotograf profesjonalny, więc chodziłam na wszelkie możliwe warsztaty w Toruniu. Uczyłam się od kogo mogłam, a do tego dużo próbowałam sama. Spędziłam chyba dziesięć tysięcy godzin na nauce. Mówią, że tyle akurat potrzeba, aby być w czymś naprawdę świetnym. Zawsze też kierowałam się powiedzeniem, że jeden procent stanowi talent, a całe dziewięćdziesiąt dziewięć to ciężka praca. Rzeczywiście stosowałam się do tego w życiu. Niedawno zainteresowała mnie fotografia ślubna Toruń i stwierdziłam, że mogłabym ją robić, bo choć wiele jest na rynku fotografów, to jednak niewielu porządnych. Poza tym przez te wszystkie lata wyrobiłam sobie niepowtarzalny styl. Na pewno Toruń nie miał drugiej takiej, a i cała Polska pewnie też nie. Przypadła mi niedługo pierwsza sesja ślubna i wszystko wyszło tak pięknie jak się spodziewałam. Wiedziałam, że będę się tym zajmować, ale chciałam też robić innego rodzaju zdjęcia i to też się udało. Właściwie dzięki ciężkiej pracy mogę powiedzieć, że się realizuję.

Ludzie mówią, że osiągnęłam wiele dzięki szczęściu. Tak naprawdę nie da się wiele osiągnąć dzięki niemu i mówi to każdy człowiek sukcesu. Tylko ciężka praca może nam dać prawdziwe efekty.

Najlepszych zdjęć można oczekiwać po firmie http://vfstudio.eu