Usługi

Drukowanie zdjęć a fotomagnesy

fotomagnes

W przeszłości każdy z nas miał album ze zdjęciami. Zdjęcia robiło się aparatem na kliszę, z która trzeba było się obchodzić bardzo ostrożnie, żeby jej nie prześwietlić, co skutkowałoby utraceniem zdjęć.

Fotomagnesy to ciekawy pomysł

fotomagnesPotem oddawało się je do specjalnych punktów, gdzie specjaliści do fotografii je wywoływali, a potem odbierało się w kopercie przy płaceniu. Potem takie zdjęcia wkładało się do albumów albo do ramek ze zdjęciami i stawiało na szafkach i meblościankach w pokoju dziennym. Czasy się jednak zmieniły. Teraz robimy zdjęcia aparatami cyfrowymi, które potem wrzucamy do komputera. Możemy je dowolnie wybierać, przebierać, usuwać, poprawia w programach graficznych. To bardzo ułatwia nam życie, bo nie musimy się zastanawiać, czy wystarczy nam miejsca na kliszy, tylko wyjmujemy kartę z aparatu i wkładamy następną, albo zgrywamy zdjęcia na komputer, usuwamy je z karty i pstrykamy dalej. Jednak coraz więcej osób tęskni za takimi zdjęciami i kupuje kubek ze zdjęciem, wywołuje zdjęcia w punktach cyfrowych, chce mieć jakieś zdjęcia w fizycznej postaci, żeby postawić je sobie na kominku, nosić w portfelu, czy włożyć do albumu. Popularne stały się także inne drukowania zdjęć, na przykład fotomagnesy umieszczane na lodówce. Dzięki temu mamy swoje zdjęcia w materialnej postaci, ale też nie każdy je widzi, tak jak by to było, gdybyśmy postawili je w pokoju dziennym.

Zatem nasze zdjęcia się schowane, ale jednak widoczne, tak jak przypinki na torbie. To bardzo korzystne rozwiązanie dla każdego, wie c warto się nad nim zastanowić.