Usługi

Błyskawiczna renowacja okien

renowacja okien

Po czym poznać dobrą firmę? A no po tym, że poważnie podchodzi do klienta. Widać, że osobom ją prowadzącym, zależy na ich zadowoleniu. Każdy się chyba z tym zgodzi. Nie tak łatwo jednak czasami trafić na zdrowe podejście wśród przedsiębiorców.

Renowacja okien tego samego dnia

renowacja okienPrzeszukując branżę napraw okien, nie było nam łatwo znaleźć kogoś, kto sprawi, że renowacja okien odbędzie się jeszcze tego samego dnia. Nagle po prostu coś się popsuło, a ponieważ wyjeżdżaliśmy nazajutrz na wakacje, nie mogliśmy tego tak zostawić. Okno było uchylone i nie dało się odpowiednio domknąć. Nikt by się raczej nie zdecydował w takim wypadku jechać na dwa tygodnie nad morze. Serwis okien, który by się tym zajął nie był jednak łatwy do znalezienia. Mimo że Poznań to duże miasto, jednak wszyscy wydawali się wielce zajęci. Niby to dobrze świadczy o ilości zleceń, że nie mają czasu. Niestety jednak czasami zdarza się coś nagłego i życzylibyśmy sobie, żeby ktoś podjął się sprostania potrzebom przypadku. Przecież naprawa okien, które nagle przestały służyć to dodatkowe pieniądze. Nie rozumiemy, dlaczego wszyscy zgodnie twierdzili, że są bardzo zajęci. W końcu, kiedy już opuściła nas nadzieja, znaleźliśmy jakiś mały serwis naprawy. Pan zgodził się przyjechać od razu. Mieliśmy wrażenie, że to taka domowa złota rączka, co wszystko naprawi bez mrugnięcia okiem. Rzeczywiście, chwilkę zajęło mu wyregulowanie okien. Zaskoczeniem dla nas było, że w dodatku chciał za to śmieszne pieniądze. Mówił, że robi takie rzeczy dla przyjemności.

Skojarzył nam się z aniołem, bo właściwie spadł nam tego dnia z nieba. Chcieliśmy któregoś dnia jechać jeszcze raz mu podziękować i może zaprosić na obiad do nas, ale ten pan zapadł się pod ziemię. Nie udało nam się go znaleźć. Może rzeczywiście był aniołem w ludzkiej skórze?